8.06 Towarzyski – Szwajcaria vs Japonia – Firmy bukmacherskie oceniają jakość Japonii

Japonia zagra ze Szwajcarią – typy od fortuna pl

Fortuna zakłady oraz inni legalni operatorzy bukmacherscy na polskim rynku nie tylko umożliwiają już obstawianie wydarzeń na nadchodzących Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Przed Mundialem wszystkie reprezentacje mocno trenują na zgrupowaniach i co kilka dni rozgrywają ostatnie kontrolne sparingi z innymi międzynarodowymi potentatami lub średniakami. Japonia, będąca grupowym rywalem Polaków, 8 czerwca zagra w Europie, a dokładnie w Szwajcarii, przeciwko mocnej ekipie gospodarzy. Dla Japonii będzie to jeden z wariantów przygotowywania się do starcia z Polakami, którzy Szwajcarię wyrzucili z EURO 2016 po serii rzutów karnych w 1/8 finałów.

Z kolei Szwajcarzy znajdują się teraz w zupełnie innym miejscu niż Japończycy – zarówno od strony wyników jak i organizacji. Japonia w atmosferze skandalu zwolniła trenera kadry na ostatniej prostej do Mundialu i w czterech ostatnich meczach międzynarodowych trzykrotnie przegrała (z przeciętnymi reprezentacjami Korei, Ghany i Ukrainy). Szwajcaria zremisowała za to 1:1 z wielkimi Hiszpanami i wygrała 6:0 oraz 1:0 z Panamą oraz Grecją.

Wynik sparingu typują bukmacherzy w Polsce

Ostatni bezpośredni mecz między Szwajcarią i Japonią odbył się w 2007 roku – ponad dekadę temu to Japonia była mocniejsza i wygrała 4:3. Teraz o powtórkę tamtego rozstrzygnięcia będzie niesamowicie ciężko. Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce nie wierzą w taki wynik i za zwycięstwo Japonii na wyjeździe 8 czerwca gotowe są wypłacić nawet 5-krotność zakładu wniesionego przez typera. Bardziej realny remis również byłby niemałym zaskoczeniem i bukmacherzy wyceniają go na chwilę obecną na 3.00-3.50.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *