7.06 Towarzyski – Anglia vs Kostaryka – Angielscy piłkarze pod lupą bukmacher pl

Szanse anglików analizują nie tylko bukmacherskie strony

Piłkarska reprezentacja Anglii od zawsze wymieniana jest w gronie faworytów lub czarnych koni imprez mistrzowskich, ale dotarcie do pułapu półfinałów czy to Mundialu czy Euro dość regularnie, ku rozpaczy brytyjskich kibiców okazuje się ponad możliwości fizyczne piłkarzy. W tym roku Mundial w Rosji ma odczarować te wielkie mistrzostwa dla Anglików, a pierwszą reprezentacją, która przekona się o nowych możliwościach drużyny Anglii jest Kostaryka, która pełni funkcję sparingpartnera i 7 czerwca na stadionie w Anglii będzie sprawdzała możliwości tej drużyny.

Historia mistrzowskich potyczek obydwu reprezentacji nie jest szczególnie długa, ale cztery lata temu podczas brazylijskiego Mundialu obydwie drużyny grały ze sobą w grupie D, gdzie ostatecznie padł bezbramkowy remis. Bukmacherzy oceniający możliwości Anglii i Kostaryki w czerwcu 2018 roku biorą jednak pod uwagę znacznie świeższe wyniki, a te bronią wyłącznie Anglików. Na sześć ostatnich spotkań międzypaństwowych Anglicy nie dali się pokonać ani razu, remisując z takimi potęgami jak Włochy, Brazylia oraz Niemcy i ogrywając Nigerię, Holandię oraz Litwę. Kostaryka w analogicznym okresie wygrała dwa mecze, czterokrotnie przegrywając (m.in. 0:5 z Hiszpanią).

Polski bukmacher rzadko wierzy w sukces Anglików

Angielska reprezentacja w Polsce raczej nie cieszy się sławą mocnej czy dominującej przeciwnika, a nader wszystko traktowana jest jako niezdolna do odnoszenia sukcesów na najdłuższych i najtrudniejszych turniejach. Kursy oferowane przez internetowe zakłady bukmacherskie na zwycięstwo gospodarzy w tym sparingu nie przekraczają pułapu 2.00, więc raczej nie pozwolą na zainkasowanie dochodowego kuponu. Bardziej ryzykowne typowanie jak remis z Kostaryką 7 czerwca, może już przynieść wymierny zarobek w postaci 4-krotności wniesionego zakładu.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *