31.01 Premier League – Newcastle United – Burnley FC – więcej niż 2,5 bramki w meczy

Zakłady lotto w Internecie (opinie) oraz strona OcenBuka zapraszają na mecz Premier League pomiędzy Newcastle United a Burnely FC. St. James Park będzie świadkiem starcia dwóch ekip o podobnym i wyrównanym potencjale.

Gospodarze zajmują dopiero 15 miejsce w tabeli jednak z pewnością nie odzwierciedla to stanu ich aktualnego potencjału. Pomimo kiepskich wyników Rafael Benitez trwa na swoim stanowisku. Burnely natomiast zajmuje rewelacyjne 8 miejsce. Mimo wszystko, ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Totolotek zakłady online o wiele większe szanse dają gospodarzom i to pomimo ich bardzo słabej pozycji w tabeli.
Znakomitym urozmaiceniem naszej gry będzie wybranie zakładu under/over. W tym wypadku będzie to obstawienie że w meczu padnie więcej, niż 2,5 goli. Co prawda bohaterowie dzisiejszych zawodów nie strzelają ogromu bramek, jednak mamy przeczucie że kibice zgromadzenia na St. James Park zobaczą coś, co nazywamy przecież solą piłki nożnej – czyli gole.

Totolotek zakłady bukmacherskie to jedna z najstarszych firm tego typu. To gwarantuje pewność zakładów i rzetelność tego legalnego bukmachera. Co najważniejsza mamy, tutaj do czynienia z polskim kapitałem więc również osoby cechujące się patriotyzmem konsumenckim powinny skłonić się do wyboru tego bukmachera online. Wszak Totolotek zakłady przez Internet są z nami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *