23.11 Liga Europy – Olympique Lyon – Apollon Limassol

W ramach rozgrywek grupowych Ligi Europy, a konkretnie w 5 kolejce grupy E spotkają się zespoły Olympique Lyon i Apollonu Limassol. Drużyna francuska zajmuje po dotychczasowych meczach 2 miejsce w grupie z taką samą ilością punktów 8 jak prowadzący zespół Atalanty. Apollon Limassol jest  trzeci, ale ma tylko po 4 meczach 3 pkt.

Faworytem tego spotkania jawi się zespół Lyon. Firmy bukmacherskie takie jak Fortuna czy Totolotek pl. Prognozują kursy jednoznacznie: 1,50 – 5,50 – 11,00. Nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że zespół Lyonu zarówno w Lique 1 jak i w Lidze Europy nie zwykł przegrywać. Od września 2017 roku w 10 kolejnych meczach osiągnął 4 remisy i 6 zwycięstw. Zarówno kibice jak i uczestnicy gier w zakładach bukmacherskich sądzą, że drużyna ta będzie kontynuowała swoją passę bez porażki i będzie to dotyczyło również najbliższego meczu z Apollonem Limassol.

Jednak zespół Apollonu  szczególnie w ostatnim okresie  też nie zwykł przegrywać. W ostatnich pięciu meczach odniósł on trzy zwycięstwa i dwa razy remisował, w tym z liderem grupy E zespołem Atalanty (1:1) na własnym boisku. Tym razem gra jednak w Lyonie i trudno spodziewać się korzystnego rezultatu. Tym bardziej, że trener tego zespołu Bruno Genesio będzie już mógł w tym meczu skorzystać ze swego bramkostrzelnego napastnika Nobila Fakira, którego brak na skutek zawieszenia za kartki, dał się odczuć w ostatnim zremisowanym meczu Lique 1 z Montpellier 0:0. Wyłączenie z gry na skutek kontuzji pomocnika C.Greniera nie powinno w sposób znaczący wpłynąć na siłę zespołu z Lyonu.

Podobnie w drużynie Apollonu Limassol. Kontuzje grających na pozycji pomocnika Lucy Polizzi i Andrei Pitiana  nie powinny pokrzyżować działań i wpłynąć w zdecydowany sposób na poczynania tej drużyny. Tym bardziej, że w niezłej formie jest zdobywca 6 bramek w 7 meczach A.Maglica. Wszystkie te dane pozwalają grającym w zakładach bukmacherskich, a opierających swoje działania na statystykach, wyliczeniach i analizach na stwierdzenie, że jednak faworytem tych zawodów jest zespół Lyonu. Transmisje spotkań Ligi Europy na żywo, pozwalają dzięki innowacyjnym technologiom za pośrednictwem strony internetowej, również na żywo, na korzystanie z tych aplikacji. Zakłady na żywo są najszybciej rosnącym segmentem rynku bukmacherskiego. Średnie kursy prognozowane polskich firm bukmacherskich na to spotkanie  nie odbiegają od kursów pozostałych firm. Życzymy dużo emocji i trafnych typowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *