21.06 World Cup – Serbia vs Szwajcaria – Trudne bukmacherskie typowania w grupie E

Serbia i Szwajcaria wyceniane przez legalne zakłady

Szwajcaria w okresie bezpośrednich przygotowań przed mistrzostwami świata złapała dobrą formę i w grupie E, gdzie dodatkowo znajduje się jeszcze Brazylia, Kostaryka i Serbia, może być tą drużyną, która namiesza najbardziej. Wyrównana i mocna grupa z tak silnym liderem jak Brazylia to doskonała okazja do tego, aby obstawiać zakłady bukmacherskie i odważnie wybierać spomiędzy drużyn jak Szwajcaria i Serbia. Do pojedynku bezpośredniego tych dwóch ekip w grupie E dojdzie już 22 czerwca w ramach drugiej kolejki gier. Ponieważ w przeszłości reprezentacje te nie miały okazji do rywalizacji bezpośredniej, o ich potencjale najwięcej mówi ranking FIFA oraz ostatnie wyniki.

Bukmacherzy mają świadomość, że Szwajcaria to uczestnik ostatniego EURO na etapie 1/8 finałów i zespół losowany z drugiego koszyka. Dodatkowo, za Szwajcarami na pewno przemawiają ich ostatnie wyniki – w sześciu międzynarodowych meczach nie przegrali ani razu, dwukrotnie remisując (z Hiszpanią i Irlandią),a czterokrotnie wygrywając (z Japonią, Panamą, Grecją i Irlandią). Nie dziwi więc, że w tym samym czasie Serbia, mająca problemy z Chile, Maroko i Koreą, nie jest w oczach bukmacherów faworytem w tej potyczce.

Kursy na dafabet i nie tylko

Fortuna pl oraz inne legalne zakłady bukmcaherskie prześcigają się w typowaniu swoich faworytów, co w grupie E jest szczególnie trudne. Teoretyczne Kostaryka może zaskoczyć każdego, tak samo jak Serbia nigdy nie jest łatwym przeciwnikiem turniejowym. Szwajcaria ma ogromne aspiracje i możliwości, dlatego bukmacherscy analitycy nie są jednoznaczni w proponowanych przez siebie kursach. Na fortunie za zwycięstwo Szwajcarii w tej chwili wypłacany jest kurs rzędu 2.20, natomiast dafabet proponuje kurs nawet w okolicach 2.60.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *