18.06 World Cup – Tunezja vs Anglia – Grupa G na mistrzostwach świata w ocenie fot bet

Dafabet i inni bukmacherzy oceniają szanse Anglików

W grupie G nadchodzących mistrzostw świata, za teoretycznych żelaznych faworytów do awansu aspirują Anglicy, chociaż ich perypetie zarówno na Mistrzostwach Europy jak i Świata zawsze obfitują w niespodzianki i spore zawody. Zdaniem rozlicznych bukmacherów, wyjście przez Anglików do fazy pucharowej z pierwszego miejsca w grupie wcale nie jest takie pewne, a dla polskich kibiców może mieć to podwójne znaczenie nie tylko z uwagi na wnoszone zakłady bukmacherskie, ale także z faktu na to, że drużyny z „polskiej” grupy H mieszane będą w pierwszym meczu pucharowym właśnie z zespołami z grupy „angielskiej”.

Już 18 czerwca na inaugurację angielskiej przygody w Rosji, Tunezyjczycy sprawdzą przygotowanie „Wyspiarzy”. Co bardzo ciekawe, równo dwadzieścia lat wcześniej, podczas Mundialu we Francji 1998, Anglia również trafiła do grupy G i musiało tam zmierzyć się z Tunezją. W tamtym pojedynku naturalnie również to Anglicy byli faworytami i wtedy wywiązali się z obowiązku zdobycia trzech punktów, wygrywając ostatecznie z Tunezją w stosunku 2:0. To, co może dawać do myślenia, to dość dobra dyspozycja Tunezji w ostatnich przygotowaniach przez Mundiale – wygrane po 1:0 z Iranem i Kostaryką oraz remisy 2:2 z silnymi kadrami Portugalii i Turcji.

Ocena możliwości Anglików na forbet pl

Legalne zakłady bukmacherskie specjalizujące się w meczach piłkarskich naturalnie znacznie wyżej oceniają możliwości Anglików. Ale kurs na Tunezję nie jest tak wysoki, jak można by się tego spodziewać i na wielu portalach za wskazanie zwycięstwa Tunezyjczyków w tym meczu zainkasować można niewiele więcej niż 4-krotność stawki. Z kolei kurs przewidziany na wygraną „Wyspiarzy” to w zależności od strony bukmacherskiej od 1.50 do 2.00, co najlepiej obrazuje, że nikt nie chce nazywać Anglików „żelaznymi faworytami” – zwłaszcza przeciwko groźnej Tunezji.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *