16.11 NBA – Charolotte Hornets – Cleveland Cavaliers

W kolejnym spotkaniu ligi NBA 16.11.17 r. spotkają się zespoły Charlotte Hornets i Cleveland Cavaliers. Szczególnie ten drugi zespół będzie pilnie obserwowany przez kibiców, a także grających w grach bukmacherskich. Znajduje się co prawda dopiero na 9 miejscu w Konferencji Wschodniej  (14 meczy –7 zwycięstw –7 porażek) ale w ostatnim okresie znajduje się na fali wznoszącej –3 mecze, 3 zwycięstwa. Niezwykle budujące było zapewne ostatnie zwycięstwo z New York Knicks – 101:104 w świątyni koszykówki Madison Square Garden. Wicemistrzowie NBA w ostatniej kwarcie trafili aż dziewięć trójek i mimo, że przegrywali już różnicą 23 punktów wygrali to spotkanie. LeBron James poprowadził Cleveland Cavaliers do wygranej zdobywając 23 pkt., a niezawodny również w ostatnim czasie Kyle Korver dołożył  21 oczek. Nic, więc dziwnego, że także wg opinii ekspertów i kursów firm bukmacherskich oraz według ich opinii dość wyraźnym faworytem jest drużyna Cleveland. Kurs firmy Fortuna 2,11 – 1,63.

Drużyna Charlotte Hornets zajmująca 12 miejsce w Konferencji Wschodniej (12 meczy – 5 zwycięstw – 7 porażek) wprost przeciwnie. W ostatnim okresie zanotowała tendencję spadkową swojej formy. Cztery ostatnie mecze to same porażki. Jest to typowy średniak ligi NBA. Ale nie można wykluczyć jakiejś niespodzianki z ich strony. Niewątpliwie na grę tego zespołu ma też wpływ  brak ze względu na kontuzje N.Batuma i J.Stone.

O zwycięstwie lub porażce jednej z drużyn może zadecydować również  zwykła dyspozycja dnia. Drużyny, które rozgrywają swoje mecze co kilka dni przemierzając jednocześnie setki, jeśli nie tysiące kilometrów są niewątpliwie narażone na zmienność formy. Dlatego też uczulamy na to wszystkich biorących udział w grach polskich firm bukmacherskich. Pragnących uzyskać więcej informacji na temat tych meczy odsyłamy na  strony legalnych polskich bukmacherów, by poznać lepiej ich opinie na temat tego meczu oraz całej ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *