15.07 World Cup – Francja vs Chorwacja – Starcie Dawida z Goliatem oceniają bukmacherzy

Bukmacherzy w Polsce dają niskie szanse Chorwatom

W starciu Dawida z Goliatem niepozorny chłopiec poradził sobie sprytem i organizacją i dokładnie taki sam scenariusz na finałowy mecz tegorocznego Mundialu pisze większość analityków. Jeśli Chorwaci, których obecność już w półfinałach była niemałą sensacją, po raz kolejny zaskoczą faworytów i wygrają mecz, a w efekcie zdobędą także Puchar Świata w 2018 roku – będzie to ogromna sensacja. Również zakłady bukmacherskie są przekonane, że w starciu 15 lipca zwycięzca może być tylko jeden i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują właśnie na Francuzów.

Za Francuzami przemawia kilka argumentów – na pewno siła fizyczna i przewaga na poszczególnych pozycjach liczona poprzez rozpoznawalność nazwisk kadrowiczów, to pierwsza i największa różnica. Ale zdaniem wielu analityków, nie grają nazwiska, ale całe drużyny. I chociaż Chorwacja na pewno ma doskonale zgraną i zorganizowaną oraz głodną sukcesu kadrę, to zagranie trzech meczów w fazie pucharowej, za każdym razem po 120 minut wraz z rzutami karnymi – musi odbić się na kondycji i gotowości zawodników.

Strony bukmacherskie z najlepszymi kursami

Kursy na mistrza świata są bardzo zróżnicowane na różnych stronach internetowych, ale nie ma bukmachera, który bardziej wierzyłby w wygraną Chorwatów aniżeli Francuzów. Jeśli „Trójkolorowi” zdobędą swoje drugie w historii Mistrzostwo Świata – sts zakłady bukmacherskie wypłacą typerowi przy tej okazji równowartość 2-krotności wniesionego zakładu. Gdyby to jednak Chorwacja wbrew logice i przewidywaniom okazała się lepsza w finale 15 lipca, kursy wypłacane za to zwycięstwo oscylowałyby wokół 3.00-3.50. Jeśli więc ktoś wierzy w Chorwatów lub doprowadzenie przez nich do kolejnej dogrywki – może liczyć na satysfakcjonującą wypłatę.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *