14.04 La Liga – Girona vs Real Betis – Jak bukmacher pl ocenia szanse Girony?

Szanse Girony na sprawienie niespodzianki są wysokie – twierdzi bukmacher bez depozytu

Girona w swoich dotychczasowych meczach przeciwko Realowi Betis raczej nie mogła cieszyć się z osiągnięć – na siedem dotychczasowych potyczek na poziomie La Liga tylko raz wygrała i raz zremisowała. Tym razem jednak gospodarze meczu zaplanowanego już na 13 kwietnia wcale nie stoją na przegranej pozycji. Po pierwsze – będą mieli przewagę gry na własnym stadionie, a wsparcie swoich kibiców i znajomość własnego obiektu na pewno może im pomóc. Dodatkowo, bukmacher polski na pewno doceni fakt, że Girona znajduje się na rekordowo wysokiej pozycji jak na swoje dotychczasowe występy w Primera Division.

Wygrać z Betisem jednak łatwo nie będzie, nie tylko dlatego, że na pięć ostatnich spotkań tylko raz Girona wygrała z tym rywalem. Przede wszystkim Betis jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji i wciąż awansuje w tabeli. Gospodarze zajmują w La Liga obecnie 8 miejsce z dwunastoma wygranymi meczami na koncie. Betis w analogicznym okresie ligi zdobył pięć punktów więcej i jest na piątym miejscu, więc każdy mecz wyjazdowy ma podwójne znaczenie dla Realu, gdyż przybliża jego piłkarzy do awansu do europejskich pucharów w następnej edycji. Girona szans na europejskie puchary już nie ma, ale to nie oznacza, że 13 kwietnia jej piłkarze nie będą mocno zmotywowani do walki.

Jaki kurs proponują bukmacherskie strony za remis

Remis w tym spotkaniu jest wielce prawdopodobny, ale jednocześnie kursy oferowane przez firmy bukmacherskie na takie rozstrzygnięcie wydarzenia, jest zadowalający. W zależności od operatora, za prawidłowe wskazanie remisu w tym spotkaniu, liczyć można na wypłacenie nawet 3-krotności wniesionej stawki na kuponie. Wygranie Girony może oznaczać dla typującego zysku rzędu kursu 2.50, natomiast wygrana Betisu, którą ciężko byłoby nazwać niespodzianką, może oznaczać zarobienie nawet 4-krotności wkładu własnego.

Autor: DG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *