11.11 NBA – San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks

Jedynym transmitowanym na żywo przez stację telewizyjną w Polsce spotkaniem ligi NBA  w dniu 11.11.17 r. będzie mecz San Antonio Spurs – Milwaukee Bucks. Ze względu na pozycje, jakie zajmują obie drużyny w swoich konferencjach – Spursi – 4 miejsce 11 meczy 7 zwycięstw 4 porażki w Konferencji Zachodniej i Bucksi – 12 miejsce 10 meczy 4 zwycięstwa 6 porażek w Konferencji Wschodniej wydaje się, że tym razem stosunkowo łatwo będzie wytypować zwycięzcę tego spotkania.

Można będzie tym razem korzystać przez grających nie tylko z oferty firm bukmacherskich za pośrednictwem stron, internetowych, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony co jest niezwykle istotne w zakładach na żywo. Wg. przewidywań firm bukmacherskich kursy przedmeczowe to: San Antonio Spurs 1,40 – 1,50, Milwaukee Bucks 2,65 – 2,70.

Nie należy się dziwić tym przewidywaniom, jeśli się spojrzy na wyniki obu drużyn chociażby na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań. Widać wyraźnie, że forma zespołu San Antonio Spurs rośnie /po 2 porażkach 3 zwycięstwa/ 5 – 2,70 w przeciwieństwie do Milwaukee Bucks /po 1 zwycięstwie 4 porażki/.

Opinii tej nie zmieni nawet to, że ostatni bezpośredni mecz między tymi drużynami  w styczniu 2017r. wygrał zespół Milwaukee 109-107. Nie wpłynie również na poprawę sytuacji tego zespołu fakt, że ostatnio na zasadzie wymiany pozyskali z Phoenix Suns dobrego rozgrywającego Erika Bledsoe /w poprzednim sezonie – średnio 21 punktów i 6 asyst/ gdyż jest on zawieszony i nie weźmie udziału w tym meczu.

Ci wszyscy biorący udział w zakładach bukmacherskich wynik tego meczu mogą wstawić jako uzupełnienie pewnej całości. Potraktować jako składową zestawu. Ale muszą też jak zawsze brać pod uwagę, że jest to sport – a w sporcie jest możliwa każda niespodzianka. Nawet taka, jaka wydarzyła się w nocy z wtorku na środę polskiego czasu

kiedy to zespół Marcina Gortata Washington Wizards przegrał z najsłabszym zespołem w lidze i to u siebie Dallas Mavericks 99:113. Biorącym udział w zakładach bukmacherskich życzymy takich niespodzianek, ale tylko z pozytywnym skutkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *